18
Dec
2025

familieopstelling (Vremde)

2025-12-18 10:00 -13:00
35€
Familieopstellingen
 
In kleine groep onderzoeken we of ons energieverlies in bepaalde situaties verband houdt met onze familiegeschiedenis. Trauma's in een vorige generatie kunnen immers zorgen voor blokkades in de energiestroom van de huidige generatie. Een familieopstelling maakt deze vaak onbewuste trauma's zichtbaar. Deze bewustwording is een eerste stap naar het herstel van verbondenheid met onze voorouders. Wanneer de kracht van onze voorouders ongehinderd mag stromen ervaren we meer levenslust en vreugde.
 
De technieken van de E.A.S.T.methode worden hier gebruikt als ondersteuning in het transformatieproces.  Het wordt mogelijk in 'het hier en nu' anders te kijken naar dat wat ons remt.
 
Meer info en inschrijving: Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.   tel: 0476 76 46 74
 
 van 10u tot 13u
prijs: vrije bijdrage, richtwaarde 35€
plaats: Broederlozestraat 100 Vremde (het lemen huisje)
 
 
 
 
31
Dec
2025

Zelfstudie gids Instant Vitaal

2025-12-31 -00:30
69€
Zelfstudie gids Instant Vitaal

Wat is instant vitaal?

Het is een gids voor thuisstudie van 5 modules, gebouwd rond een 30-seconden techniek.

Ze bevat:

  • Printbare PDF-gids met werkbladen en stapsgewijze uitleg per les
  • Bonus geluidsopnames met begeleiding van de oefeningen
  • Eerste verdiepingssessie eNRBi basisvaardigheden op locatie van 4 uur bij inschrijving voor de thuisstudie gids

De cursus is bedoeld voor wie:

  • Meer grip wil op zijn dag
  • Ook onder druk ontspannen wil blijven
  • Wil groeien door doen in plaats van theorieën

 

17
Jan
2026

eNRBi Basis (Vremde)

2026-01-17 09:00 -13:00
55€
eNRBi Basis (Vremde)

Laad jezelf op in minder dan 30 seconden!

Werk je in een beroep dat veel van je vraagt, zowel qua aandacht als zorg? Dan herken je vast het gevoel van moeheid, weinig energie, en uitgeblust zijn aan het eind van de dag.

Maar wat als je met een simpele aanpassing in je beweging de hele dag door meer energie zou kunnen opnemen? Zonder dat je jezelf een uur hoeft af te zonderen voor yoga, meditatie, of sport?

 

07
Feb
2026

eNRCom tweedaagse (Vremde)

2026-02-07 09:00 - 2026-02-08 17:00
220€
eNRCom tweedaagse (Vremde)

Elk moment vitaal energiek, goed in je vel, verlang je dat ook?

Het E.A.S.T. traject: "Herken de uitwisseling met anderen, is je omgeving activerend of remmend " bied je de toolbox om dit te realiseren.

Uitzonderlijk biedt E.A.S.T Institute de 2 daagse eNRCom training aan als kennismaking met de methode.

Jef Crab zal deze training begeleiden.